B&B Erve Fakkert Everlostraat 3, Rossum 0541 – 625789 www.erve-fakkert.nl

Camping de Haer Rossummer- straat 22, Ootmarsum / Agelo 0541 – 291847 www.dehaer.nl

Erve Deperman B&B-Groepsaccommodatie Zoekeweg 18, Reutum 0541 – 670246 www.ervedeperman.nl

Landgoed de Kniep Schiphorstdijk 3, Denekamp 0541 – 353226 www.landgoeddekniep.nl

B&B Erve Höwerboer Oldenzaalse- straat 40, Ootmarsum 0541 – 296932 www.ervehowerboer.nl

Camping de Veldmeijer Oude Almelosedijk 4, Weerselo 0541 – 662362 www.develdmeijer.nl

Erve Kuiper/ De IJskuip Schotbroekweg 2, Denekamp 0541 – 293875 www.ervekuiper.nl

Papillon Country Resort Kanaalweg 30, Denekamp 0541 – 351670 www.papilloncountryresort.com

Boerderijcamping Erve Wiegink Dusinksweg 14, Ootamarsum 0541-291550 www.ervewiegink.nl

Camping Roderveld Molenweg 1, Rossum 0541 – 625666 www.camping-roderveld.nl

Fruitbedrijf Oold Bleank Reimersweg 13, Rossum 0541 – 625780 www.ooldbleank.nl

Café Restaurant Rouwers Denekamper- straat 74, Agelo 0541 – 291205 www.caferestaurantrouwers.nl

Erve Broam Nijenkamps- weg 4, Agelo (Ootmarsum) 0541 – 670705 www.ervebroam.nl

Hotel de Landmarke Rossumer- straat 5, Ootmarsum 0541 – 291208 www.landmarke.nl

De deelnemers van bovenstaande startlocaties fietsroute en het boerenleger van Twente heten u van harte welkom op hun bedrijven. Voor verblijf, overnachting, lunch, diner of een drankje. Wenst u deze Arthuur fietsroute Smokkelaar van Twente direct in huis? Bestel dan de Arthuur fietsknoop- puntenkaart Twente via Bol.com

Deze fietsroute op de Arthuur fietskaart Twente gratis downloaden kan ook. Ga dan naar deze pagina